Úvod » Náučné kartičky » Naučné kartičky

Náučné kartičky / Naučné kartičky

Náučné kartičky sa využívajú predovšetkým pre rozvoj aktívnej a pasívnej slovnej zásoby a pre ľahšie pochopenie obsahu slov. Kartičky slúžia taktiež pre jednoduchšiu štrukturalizáciu pojmov a pre vytvorenie si základných súvislostí medzi nimi. Za pomoci týchto kartičiek deti lepšie porozumejú a spoznajú svet vôkol nás, utriedia si svoje znalosti, dokážu nájsť spoločné znaky medzi jednotlivými pojmami a vytvoria si pevný základ pre osvojovanie si pravidiel slovenského jazyka.

Usporiadať podľa
Výrobca