Úvod » Halloween

!Máme pre vás úplnú novinku! - Halloweenske balíčky

Halloween - deň, kedy ožíva neživé. Deň plný čarodejníc, zombie, pavúkov, čiernych mačiek a hlavne vydlabaných tekvíc. Poďme spoločne osláviť tento sviatok s našimi novými produktmi s Halloweenskou tematikou. Máme pre vás prichystané celkom dve verzie balíčkov - každý pre inú vekovú kategóriu.

Prvý balíček je pre deti vo veku od 3-6 rokov a rozvíja dieťa predškolského veku v rôznych oblastiach vzdelávania. Rozvíja fantáziu, predstavivosť o číslach alebo taktiež grafomotoriku.

Druhý balíček je už pre staršie deti vo veku 6-9 rokov a vzdeláva v tematickom okruhu sviatku Halloween v anglickom jazyku. Zároveň rozvíja logiku a výtvarnú tvorivú činnosť.

V každom balíčku tiež nájdete bonus.

Usporiadať podľa
Výrobca