Úvod » Aktívne a štruktúrované učenie

Aktívne a štruktúrované učenie

Cvičenia z aktívneho a štruktúrovaného učenia je možné využiť rozmanitými spôsobmi a taktiež sa sústreďujú na rozvoj viacerých funkcií. Pomocou týchto kartičiek deti získavajú základné povedomie o okolitom svete. V tejto kategórii nájdeme aj kartičky zameriavajúce sa na rozvoj zrakových funkcií, diferenciáciu, analýzu a syntézu, rozoznávanie farieb, kartičky na rozvoj vnímania tvaru a priestoru, myslenia alebo pamäti. Cvičenia sú určené predškolákom i školákom, kedy náročnosť odpovedá príslušnému veku.

Usporiadať podľa
Výrobca