Úvod » Matematika » Zázračný štvorec 2

Počet kartičiek: 72
Počet listov: 6

Manuál a metodika

V súbore nájdete 72 rôznych kartičiek so zadaním príkladov. Správne riešenie všetkýchpríkladov nájdete v brožúre. Úlohou dieťaťa je vyriešiť jednoduché príklady na sčítaniev obore do 1000 s maximálnym súčtom 200. Súčet jednotlivých riadkov a stĺpcov v tabuľkeudáva číslo v modrom kruhu.Kartičky rozdajte žiakom do lavíc. Žiaci môžu vyplňovať správne riešenie na skopírovanépracovné listy z brožúry - až 9 rôznych príkladov na jednom liste. Na pracovný list opíštezadanie príkladu z kartičky. Taktiež môžete zakúpiť stierateľné pracovné listy, ktoré súzalaminované a môžu sa používať opakovane. Produkt Zázračný štvorec 2 môžete zakúpiť iv ľahšom variante, Zázračný štvorec 1, pre mladšie deti.Žiaci si môžu vylosovať kartičku, ktorú budú počítať. Taktiež si môžu kartičku posielaťz lavice do lavice a spoločne sa tak podieľať na riešení jedného príkladu.