Úvod » Aktívne a štruktúrované učenie » Triediace tabuľky

Aktívne a štruktúrované učenie / Triediace tabuľky

Ako už vypovedá samostatný názov, táto sekcia sa zameriava predovšetkým na triedenie. Deti majú za úlohu roztriediť obrázky do tabuľky, vždy podľa určitých kritérií. Okrem toho, že tieto tabuľky podporujú primárne funkcie, je ich sekundárnou funkciou práve triedenie, vďaka ktorému si deti utvárajú súvislosti medzi jednotlivými javmi, dochádza k rozvoju myslenia, usudzovania, pamäti, logického myslenia, ku koordinácii a k rozvoju senzomotoriky. Základným princípom týchto tabuliek je práca zľava doprava, kedy si deti fixujú správne očné pohyby, ktoré sú nevyhnutným predpokladom pre nácvik čítania.

Usporiadať podľa
Výrobca