Vitajte v e-shope Obrázková škola

Rozvíjajte schopnosti Vašich detí múdro a hravo! Obrázková škola, kartičky pre Vaše deti – to sú vytlačené zalaminátované kartičky a zalaminátované materiály s obrázkami, ktoré slúžia nie len deťom so špeciálnymi vzdelávacími potrebami. V ponuke je viac ako 100 vzdelávacích pomôcok vhodných pre deti od dvoch do asi desiatich rokov.

Naše kartičky sú na trhu od roku 2011, stretávajú sa s kladnými ohlasmi rodičov, pedagógov, logopédov a ďalších, či už dospelých alebo detí. Na celom výrobnom procese sa podieľajú zamestnanci so zdravotným postihnutím v chránenej pracovnej dielni.