Úvod » Predškoláci » Farby a tvary

Predškoláci / Farby a tvary

Poznávanie farieb a tvarov je jednou z najzákladnejších schopností, ktorú by malo dieťa pred nástupom do povinnej školskej dochádzky zvládnuť. Tieto základné vedomosti a predstavy o svete napomáhajú v orientácii v priestore, rozvíjajú predstavivosť, fantáziu a precvičujú pamäť. V tejto kategórii nájdete súbor kartičiek so štipcami, ktoré okrem zrakového vnímania rozvíjajú i jemnú motoriku. Taktiež sa zameriavajú na rozvoj senzomotoriky, tj. koordinácie ruka-oko, ktorá je kľúčová pri nácviku písania.

Usporiadať podľa
Výrobca