Lidická 40
60200 Brno, Česká republika

Úvod » Predškoláci

Predškoláci

Všetci sme si určite vedomí toho, ako prežívame nástup detí do povinnej školskej dochádzky alebo len zápis do prvej triedy. Kladieme si množstvo otázok. Má naše dieťa dostatok vedomostí? Ako veľmi bude náročný prestup z materskej do základnej školy? Zvládne požiadavky povinného vzdelávania a udrží krok s ostatnými spolužiakmi? Každé dieťa je iné a každé vníma svoji rolu školáka trochu inak. Avšak, čo môžeme urobiť pre to, aby sme deťom tento prestup zjednodušili? Základom je vštepiť deťom potrebné vedomosti a schopnosti, ktoré sú predpokladom pre úspešné zvládanie školských požiadaviek. Tieto základy, na ktorých môže potom žiak stavať, rozvoj motoriky, zrakového vnímania alebo sociálnych návykov, môžete precvičovať za pomoci kartičiek z tejto kategórie.

Usporiadať podľa
Výrobca