Oskola u vás!

Ponúkame možnosť prezentácie našich produktov a výrobkov u vás v škole, škôlke alebo organizácii. Produkty vám radi ukáže a popíšeme, vy si tak ľahšie vyberiete z našej ponuky. V prípade záujmu nás kontaktujte vyplnením krátkeho formuláru.

Úvod » Predlohy k plastelíne

Predlohy k plastelíne

Činnosť, modelovanie z plastelíny, rozvíja u detí najmä hmat, jemnú motoriku, koordináciu oka a ruky a taktiež rozvíja zrakové vnímanie. Používaním našich súborov, pri tejto obľúbenej detskej hre, sa môžete zamerať na rozvoj ďalších kategórií, ako sú správne vnímanie času a geometrických tvarov, číselné predstavy a základy sčítania a odčítania.

Usporiadať podľa
Výrobca