Lidická 40
60200 Brno, Česká republika

Úvod » Matematika

Matematika

Matematika, aj keď sa to nemusí zdať na prvý pohľad, je jednou zo základných schopností a prostriedkom k vývoju logického myslenia a pamäťových funkcií. K riešeniu matematických úloh je potrebná priestorová predstavivosť a mnoho ďalších zručností. Aby sa mohli neskôr vyvinúť pokročilé matematické zručnosti, začnite od jednoduchých triediacich úloh, napríklad podľa veľkosti a neskôr postupujte k zložitejším. To všetko uľahčí deťom prácu s numerickými pojmami. V tejto kategórii je teda možné nájsť širokú škálu cvičení, určených pre predškolákov i školákov. Všetko ide ruka v ruke, pretože je nutné vytvoriť základy matematického chápania a základných schopností a až v školskom veku pracovať s „veľkými“ číslami.

Usporiadať podľa
Výrobca