Oskola u vás!

Ponúkame možnosť prezentácie našich produktov a výrobkov u vás v škole, škôlke alebo organizácii. Produkty vám radi ukáže a popíšeme, vy si tak ľahšie vyberiete z našej ponuky. V prípade záujmu nás kontaktujte vyplnením krátkeho formuláru.

Úvod » Doplnkový sortiment » Krabica s piatimi priehradkami

Krabica s piatimi priehradkami

Číslo produktu: 20902

Krabicové úlohy jsou nejjednodušší formou strukturovaných úloh. Krabice jsou vhodné pro děti, které se strukturovanými úlohami začínají, ale i pro děti, které už se strukturovanými úlohami pracovat umí.

Tato krabice má jednu velkou přihrádku vpravo, čtyři menší vlevo. Pracuje se zleva doprava a ke tvorbě úkolů lze použít nejen nejrůznější kartičky, hry a skládačky z naší nabídky.

Dřevěná krabice má rozměr 45x30x4 cm.