Úvod » Matematika » Násobilkový štvorec 2

Počet kartičiek: 72
Počet listov: 6

Manuál a metodika

V súbore nájdete 72 rôznych kartičiek so zadaním príkladov. Správne riešenie všetkýchpríkladov nájdete v brožúre. Úlohou dieťaťa je vyriešiť príklady na násobenie z malej i veľkejnásobilky. Činiteľov zapisujeme do štvorcov a výsledky=súčin zapisujeme do kruhu, medzištvorce.Kartičky rozdajte žiakom do lavíc. Žiaci môžu vyplňovať správne riešenie na skopírovanépracovné listy z brožúry-až 9 rôznych príkladov na jednom liste. Na pracovný list opíštezadanie príkladu z kartičky. Taktiež môžete zakúpiť stierateľné pracovné listy, ktoré súzalaminované a môžu sa používať opakovane. Produkt Násobilkový štvorec 2 môžete zakúpiťi v jednoduchšom variante, Násobilkový štvorec 1, pre mladšie deti.Žiaci si môžu vylosovať kartičku, ktorú budú počítať. Taktiež si môžu kartičku posielaťz lavice do lavice a spoločne sa podielať na riešení príkladu.