Úvod » Matematika » Kombinačný domček - sčítanie a odčítanie 2

Počet kartičiek: 72
Počet listov: 6

Manuál a metodika

V súbore nájdete 72 rôznych kartičiek so zadaním príkladov. Na každej kartičke nájdetena streche domčeka 3 čísla. Tieto čísla medzi sebou skombinujte a vytvorte 2 príkladyna odčítanie a 2 príklady na sčítanie. Výsledky týchto príkladom musia tiež odpovedať číslamna streche. To znamená, na vytvorenie príkladov v domčeku použite len čísla zo strechy.Správne riešenie všetkých príkladov nájdete v brožúre.Kartičky rozdajte žiakom do lavíc. Žiaci môžu vyplňovať správne riešenie na skopírovanépracovné listy z brožúry, až 6 rôznych príkladov na jednom liste. Taktiež môžete zakúpiťstierateľné pracovné listy, ktoré sú zalaminované a môžu sa používať opakovane. ProduktKombinačný domček 2 môžete zakúpiť i v jednoduchšom variante, Kombinačný domček 1-sčítanie a odčítanie do 20 alebo je v ponuke i variant Kombinačný domček-násobenie adelenie.