Úvod » Matematika » Kombinačný domček - sčítanie a odčítanie 1

Počet kartičiek: 72
Počet listov: 6

Manuál a metodika

V súbore nájdete 72 rôznych kartičiek so zadaním príkladov. Na každej kartičke nájdetena streche domčeka 3 čísla. Tieto čísla medzi sebou skombinujte a vytvorte 2 príkladyna odčítanie a 2 príklady na sčítanie. Výsledky týchto príkladom musia tiež odpovedať číslamna streche. To znamená, na vytvorenie príkladov v domčeku použite len čísla zo strechy,Správne riešenie všetkých príkladov nájdete v brožúre.Kartičky rozdajte žiakom do lavíc. Žiaci môžu vyplňovať správne riešenie na skopírovanépracovné listy z brožúry, až 6 rôznych príkladov na jednom liste. Taktiež môžete zakúpiťstierateľné pracovné listy, ktoré sú zalaminované a môžu sa používať opakovane. ProduktKombinačný domček 1 môžete zakúpiť i v náročnejšom variante, Kombinačný domčeksčítanie a odčítanie 2 do 100 alebo Kombinačný domček-násobenie a delenie.