Úvod » Matematika » Kombinačný domček - násobenie a delenie

Kombinačný domček - násobenie a delenie

novinka top produkt

Počet kartičiek: 72
Počet listov: 6

Manuál a metodika

V súbore nájdete 72 rôznych kartičiek so zadaním príkladov. Na každej kartičke nájdetena streche domčeka 3 čísla. Tieto čísla medzi sebou skombinujte a vytvorte 2 príkladyna násobenie a 2 príklady na delenie. Výsledky týchto príkladom musia tiež odpovedaťčíslam na streche. To znamená, na vytvorenie príkladov v domčeku použite len číslazo strechy. Správne riešenie všetkých príkladov nájdete v brožúre.Kartičky rozdajte žiakom do lavíc. Žiaci môžu vyplňovať správne riešenie na skopírovanépracovné listy z brožúry, až 6 rôznych príkladov na jednom liste. Taktiež môžete zakúpiťstierateľné pracovné listy, ktoré sú zalaminované a môžu sa používať opakovane. ProduktKombinačný domček môžete zakúpiť i vo variante na sčítanie a odčítanie: Kombinačnýdomček 1-sčítanie a odčítanie do 20 alebo Kombinačný domček 2-sčítanie a odčítanie do 100.