Úvod » GeoBoards

GeoBoards

V tejto kategórii nájdete drevené dosky s kolíčkami, nazývané GeoBoards. Na dosky sa naťahujú gumičky, pomocou ktorých sa vytvárajú úsečky, trjuholníky alebo štvoruholníky. Úlohy nie sú zamerané len na geometriu. S GeoBoards deti precvičia logické súvislosti, počítajú príklady, učia sa písmená, precvičujú čítanie, poznávanie hodín či zlomkov..

Na kartách v súboroch predlôh a zošitoch nájdete obrázky, slová, logické dvojice/trojice i štvorice. Deti podľa predlôh vytvárajú na doske objekty za pomocou farebných gumičiek. Precvičujú tak logické myslenie, priestorovú orientáciu a trénujú jemnú motoriku. Učenie s GeoBoards je veľkou zábavou.

Usporiadať podľa
Výrobca