Lidická 40

Doprava a platba
Dopravné možnosti

InTime - 4 €

Doprava kuriérskou službou Intime predstavuje dodanie v nasledujúci pracovný deň po odovzdaní balíčka prepravcovi. Expedíciu Vám vždy potvrdíme sms a emailom vrátane čísla zásielky a odkazu na sledovací systém služby Intime, v ktorom môžete kontrolovať cestu zásielky k Vám. Vzhľadom k vysokej spoľahlivosti a rýchlosti tento spôsob dopravy odporúčame.

Slovenská pošta - 2,8 €

Výhodnejšie ceny u nižších hmotností
Dlhá úložná doba
Možnosť zaslať balík na ktorúkoľvek z 1447 pôšt na Slovensku

Zásielková služba UPS - 3,25 €

Nižšie ceny za dobierku a poistenie
3 pokusy o doručenie zásielky
Veľké množstvo doručovacích stredísk
Flexibilnejšie vybavovanie neštandartných požiadaviek
Povinnosť informovať e-mailom o dôvode nedoručenie zásielky s možnosťou reagovať na túto skutočnosť

Zásielkovňa

Cena 2,90 €

Platobné možnosti

GoPay (online platby)

Realizujte svoju platbu za tovar cez platobný portál GoPay. Pri vytvorení objednávky a zvolení spôsobu platby prostredníctvom tejto služby ste automaticky presmerovaný do platobnej brány (bezpečná zóna), kde si vyberiete Váš preferovaný spôsob úhrady.
Poplatok: 0 €

Faktúra so splatnosťou

(len školy a organizácie)
Poplatok: 0 €