Oskola u vás!

Ponúkame možnosť prezentácie našich produktov a výrobkov u vás v škole, škôlke alebo organizácii. Produkty vám radi ukáže a popíšeme, vy si tak ľahšie vyberiete z našej ponuky. V prípade záujmu nás kontaktujte vyplnením krátkeho formuláru.

Úvod » Knihy a zošity » Autizmus - kniha a 2 pracovné zošity

Autizmus - kniha a 2 pracovné zošity

Nemožno uplatniť zľavový kupón

Kniha Autismus je trojdielny súbor kníh, ktorý je komplexným manuálom, ako pracovať v škole aj v každodennom živote s deťmi trpiacimi poruchami autistického spektra. Vhodné sú pre pedagógov, rodičov a ďalšie osoby, pracujúce s deťmi s autizmom. Súbor kníh obsahuje sprievodcu a dve pracovné knihy. Sprievodca je zameraný predovšetkým na informácie ohľadom autizmu. Pracovné knihy potom obsahujú postupy a materiály pre rôzne aktivity, ktoré povedú k podpore učenia v oblastiach ako komunikácia a jazyk, motoricko-praktická, sociálna a mnoho ďalších.

Kniha Autismus je v českom jazyku.