Úvod » DEŇ AUTIZMU » Autizmus - balíček 1

Balíček obsahuje:
- Knihu Autismus
- Ročné obdobia - štruktúrované karty

Kniha Autismus je trojdielny súbor kníh, ktorý je komplexným manuálom, ako pracovať v škole aj v každodennom živote s deťmi trpiacimi poruchami autistického spektra. Vhodné sú pre pedagógov, rodičov a ďalšie osoby, pracujúce s deťmi s autizmom. Súbor kníh obsahuje sprievodcu a dve pracovné knihy. Sprievodca je zameraný predovšetkým na informácie ohľadom autizmu. Pracovné knihy potom obsahujú postupy a materiály pre rôzne aktivity, ktoré povedú k podpore učenia v oblastiach ako komunikácia a jazyk, motoricko-praktická, sociálna a mnoho ďalších.

Štruktúrované karty umožňujú deťom získať jednoduchou formou základné predškolské zručnosti. V sade Ročné obdobia sa priraďujú podradené pojmy patriaci k jednotlivým ročným obdobím na veľkú kartu. Sada obsahuje 4 veľké karty a 16 kartičiek s obrázkami.