Oskola u vás!

Ponúkame možnosť prezentácie našich produktov a výrobkov u vás v škole, škôlke alebo organizácii. Produkty vám radi ukáže a popíšeme, vy si tak ľahšie vyberiete z našej ponuky. V prípade záujmu nás kontaktujte vyplnením krátkeho formuláru.

Úvod » Adventné kalendáre

Adventné kalendáre

Adventné kalendáre ponúkame v troch variantoch, a to podľa veku dieťaťa:

• 2-4 roky
  • 4-6 lrokov
  • 6-8 rokov

Každý adventný kalendár obsahuje 24 papierových vreciek. Dieťa si tak môže každý decembrový deň až do Štedrého dňa rozbaliť jednu úlohu. S adventným kalendárom deti hravou formou rozvíjajú svoje schopnosti z mnohých oblastí.

Adventný kalendár zasielame zabalený v praktickej papierovej krabici. Vrecká je možné zavesiť na motúz a vytvoriť si tak vianočnú dekoráciu.