Oskola u vás!

Ponúkame možnosť prezentácie našich produktov a výrobkov u vás v škole, škôlke alebo organizácii. Produkty vám radi ukáže a popíšeme, vy si tak ľahšie vyberiete z našej ponuky. V prípade záujmu nás kontaktujte vyplnením krátkeho formuláru.

Úvod » Predlohy k plastelíne » Násobenie a delenie - predlohy k plastelíne

Násobenie a delenie - predlohy k plastelíne

Kartičky sú určené pre deti mladšieho školského veku, skvelá pomôcka k pochopeniu násobenia a delenia. V súbore nájdete veľký list a príklady na násobenie a delenie do 100. Plastelína nie je súčasťou balenia.

Mám dotaz k tomuto produktu

Na stiahnutie

pdf _ps_419221068.pdf