Lidická 40
60200 Brno, Česká republika

skladom

Balenie produktov

Naše produkty sú štandardne balené do plastových pevných vreciek s možnosťou zavesenia. Zo začiatkom nového školského roka sme však zaregistrovali početné pripomienky našich zákazníkov, že plastové vrecká nie sú ideálne k uschovávaniu a triedeniu kartičiek. Preto sme navrhli a nechali vyrobiť praktické papierové krabičky. Krabička je vysúvacia a je možné do nej kartičky pohodlne uložiť. A čo viac, krabička je opatrená miestom na popis obsahu krabičky. Ak máte od nás viacero súborov kartičiek, môžete si ich pohodlne roztriediť do krabičiek a popísať.

Náklady na krabičky sú však pochopiteľne vyššie, ako za plastové vrecúška. Cena jednej krabičky je 1.30 €. U niektorých produktov máte naviac možnosť objednať balenie s krabičkou, v tom prípade máte krabičku za príplatok 1.10 €.

Taktiež máte možnosť objednať si súbor šiestich krabičiek, kedy máte k piatim krabičkám jednu celkom zdarma. Veríme, že krabičky budú prínosom pre všetkých rodičov i pedagógov a že umožnia im aj ich deťom pohodlnejšiu prácu s našimi kartičkami.