Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

Oskola s.r.o.
Jana Babáka 2733/11
612 00 Brno, Česká republika
tel: +420 725 992 514
info@oskola.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 17,90 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,10 EUR
skladom
naša cena 1,73 EUR
skladom
naša cena 3,20 EUR
skladom

Balenie produktov
Balenie produktov

Naše produkty sú štandardne balené do plastových pevných vreciek s možnosťou zavesenia. Zo začiatkom nového školského roka sme však zaregistrovali početné pripomienky našich zákazníkov, že plastové vrecká nie sú ideálne k uschovávaniu a triedeniu kartičiek. Preto sme navrhli a nechali vyrobiť praktické papierové krabičky. Krabička je vysúvacia a je možné do nej kartičky pohodlne uložiť. A čo viac, krabička je opatrená miestom na popis obsahu krabičky. Ak máte od nás viacero súborov kartičiek, môžete si ich pohodlne roztriediť do krabičiek a popísať.

Náklady na krabičky sú však pochopiteľne vyššie, ako za plastové vrecúška. Cena jednej krabičky je 1.30 €. U niektorých produktov máte naviac možnosť objednať balenie s krabičkou, v tom prípade máte krabičku za príplatok 1.10 €.

Taktiež máte možnosť objednať si súbor šiestich krabičiek, kedy máte k piatim krabičkám jednu celkom zdarma. Veríme, že krabičky budú prínosom pre všetkých rodičov i pedagógov a že umožnia im aj ich deťom pohodlnejšiu prácu s našimi kartičkami.