Akcie a zľavy
Akcie a zľavy - Zľavové kupóny

Kde je možné získať zľavový kupón / darčekový poukaz

Kupón získate na rôznych akciách na Facebooku alebo prostredníctvom newsletteru, ktorý zasielame e-mailom. Na našich výstavách, je taktiež možné získať zľavový kupón.
Kupóny môžete získať i od organizácií, ktoré podporujeme (združenie rodičov detí s postihnutím a iné).

Pre uplatnenie zľavy je vždy potrebné dodržať nasledujúci postup:

Ako použiť zľavový kupón / darčekový poukaz?

Kód zľavového kupónu je nutné zadať v KOŠÍKU OBJEDNÁVKY do kolónky Zľavový kupón / Darčekový šek a kliknúť na tlačidlo VLOŽIŤ.
Týmto spôsobom sa zľava vloží do objednávky pred jej dokončením.
Po dokončení objednávky nie je možné zľavový kupón vložiť a uplatniť. Preto nepíšte kódy do poznámky objednávky.
Zľavy sa nevzťahujú na objednávky uskutočnené e-mailom alebo telefonicky.

Na čo sa zľava nevzťahuje?

Ak je zľava uvedená v percentách, nevzťahuje sa táto zľava na už zľavnený tovar a na doplnkový sortiment.
Doplnkový sortiment je taký tovar, ktorý nie je priamym výrobkom našej firmy (materiál ku kartičkám, suché zipsy, štipce a iné).